27 lis 2019

Jubileuszowy Zjazd Robótkowiczów
Robótkowicze,


A gdyby tak... przy jubileuszowej dziesięciolatce, po dekadzie uszczęśliwiania na odległość, spotkać swoich Niegowskich Ulubieńców (a także Dyrekcję – Wonder Woman, jej ekipę Herkulesowych Pomocniczek i Pomocników oraz Komitet DezOrganizacyjny) twarzą w twarz?! Przy gorącym napoju w złotych (jak serca Robótkowiczów) filiżankach?


W Niegowie? Przy Wierzbowej 4?
W niedzielę 29 grudnia? Przed południem?


Oferta jest wyjątkowo kusząca: dać się wyściskać Halinie, przytulić Anetkę, sprawdzić, czy Asia zna kogoś podobnego do Was, dowiedzieć się w jakim dniu tygodnia wypadną Wasze urodziny w 2146 roku, wzruszyć się radością Krystiana, pogapić się w niebo z Adasiem, otulić szalikiem Tereskę, rozbawić Trójkę Muszkieterów, a na twarzy Jadzi wywołać grymasik euforii. W bonusie: spersonalizowane komplementy od Przema i „Jeeeeeeeesteś szaaaaaaaaaaaaaalona je je je!” z potrójnym akslem bez łyżew w wykonaniu Szalonego Marcina.

Ha! Dyrekcja otwiera Robótkowiczom bramę do miejsca, gdzie mieszkają najfajniejsze Starszaki (przynajmniej w tej części galaktyki).
Możliwe, że pod tą bramą będzie stała Niegowska Listonoszka jako jednoosobowa pikieta z jakimś akcydensem o treści: Precz z Robótką!  Oddajcie za zelówki!, a jej laserowy wzrok będzie przecinał Wam opony w limuzynach!


Ale może mimo tego przyjedziecie?
Starszaki będą czekać.
... bo zawsze czekają.

p.s. Jeśli planujecie przybyć, to dajcie nam znać tu w komentarzu lub woźnej Bebe na maila. Dyrekcja lubi mieć przygotowaną odpowiednią ilość talerzyków ze złotą obwódką. No wiecie, tych z odświętnej zastawy. tej co się wyjmuje raz na 10 lat.
p.s.s. Zbiórka o godzinie 11:00 W Domu Opieki Społecznej w Niegowie (ulica Wierzbowa 4, 07-230 Zabrodzie). Ale kto chce, może przyjechać już na 10:00 na Mszę Świętą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz