24 gru 2019

Robótkowiczom pod choinkę
Robótkowicze!   

Roznosiciele Szczęśliwości! Najzłocistsza Drużyno Internetów!

W Niegowie zagrożenie lawinowe! Efekt śniegowej kuli! Wasza dobroć wcielona w myślach, słowach i uczynkach wypchnęła Dyrekcję z biurkiem z gabinetu na korytarz. Gabinet zamiast Dyrekcją wypełnia się życzeniami, listami, przesyłkami, paczuszkami, paczkami, pakietami i tradycyjnie, jak co roku… rozgoryczeniem Niegowskiej Listonoszki!

Gromada Starszaków z niecierpliwością czeka na ten dzień wielkiego Otwierania. Podarowaliście im coś najpiękniejszego, co można dać drugiemu człowiekowi. Swój czas, swoją uwagę, swoje zainteresowanie. W tej jubileuszowej edycji Robótki każdy Starszak dostanie Waszej czułości, miłości i dobroci z górką! Woźna, która zawsze martwi się o statystyki w swym kajeciku znów, po raz dziesiąty, może odetchnąć z ulgą!

Zatem, jeśli uszka wciąż niegotowe, choinka się gibie i sieje iglanym łupieżem, piernik mimo perswazji twardy jak granit, a karp wymknął się z wanny labiryntem wodociągów i przysłał Wam pocztówkę z Wdzydz – to nieważne! Wasze Święta już trwają! A radość i wdzięczność Starszaków czai się za rogiem, by dogonić Was w Nowym Roku, powalić na podłogę i podstępnie wytarzać w szczęściu i w tym wszystkim czego Wam potrzeba i czego sobie życzycie! 

Kto żyw, niech bieży do Niegowa w najbliższą niedzielę (29.12.19) tej radości i wdzięczności doświadczyć na sobie! Koordynaty TUTAJ. Kto uziemion, niechaj niecierpliwie czeka na jubileuszową relację!

Wasz Komitet Dezorganizacyjny, roztapia się jak masło na tostach na myśl o tym, co za kilka dni będzie działo się w Niegowie! 

A niech Was Robótkowicze! 
Całujemy Was wszystkich i każdego z osobna pod wirtualną jemiołą!

Euforycznie i ekstatycznie Wasze,
Woźna Bebe i kaczka kierowniczka

5 komentarzy:

 1. Hej Czarodziejki!
  Gdziekolwiek cielesnie przebywacie, kiedykolwiek to przeczytacie... u mnie w domu tez jestescie i dzieki Wam za to!!! Jak widac, ja z frakcji przygotowania-swiateczne-slow i dlatego najbardziej mnie cieszy, ze zasiade sobie z moja mini-banda,a wsrod nas duch robotki i niewidzialne lecz tym bardziej wyczuwalne swiatlowody laczace z tyloma ludzmi. Wspanialych Swiat!!!
  Wynurzana w serdecznosciach, opatulona cieplem dobroludzkim

  Kaska

  P.S. Po latach przerwy wreszcie kalendarz adwentowy z okienkami, na ktore kazdego dnia czekalam i sie cieszylam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Komitecie! Dziękujemy za Robótkę, która daje tyle radości także nam, radość z dzielenia się, z dobroczynienia. Dzięki Wam- nam się chce tu wracać i wracać i być częścią Robótki. Ściskamy i życzymy dużo siły i niesłabnącego zapału :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteście niesamowite! To dzięki Wam starszaki mają radosny czas.
  Wam i wszystkim starszakom życzę wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

  OdpowiedzUsuń