23 gru 2017

Robótkowiczom na Wigilię

Robótkowicze lukrowani dobrocią jak najwykwintniejsze pierniczki!

Komitet DezOrganizacyjny wyciąga swoje teleskopowe ręce, aby Was wszystkich ścisnąć w imadle uścisku i dubeltowo wycałować nim rozbiegniecie się do świątecznej krzątaniny!

Zanim zanurkujecie w odmęty barszczu, zanim zaczniecie żonglować pierogami, zanim policzycie wszystkie ości w karpiu i rodzynki w sernikach, wiedzcie, że nad Niegowem błyska już widoczna z kosmosu łuna Starszakowej radości. To wy ją rozpaliliście!Jak co roku, Dyrekcja i Opiekunowie chlipią wzruszeni Waszą hojnością, pomysłowością, rozmachem i fantazją. Jak co roku, Starszaki już wiedzą, że w te Święta nie będą sami. Że pamięta o nich pół świata i kilka sąsiednich galaktyk.

To puste miejsce przy Waszych wigilijnych stołach nie jest puste.
Tam już od dawna siedzi cała ekipa z Niegowa.

I nie martwcie się, czy Wasze Słowa dotrą na czas!
Robótka, jak co roku, potrwa w Niegowie przynajmniej do końca stycznia. 

Jeśli w ciągu roku chcecie sprawić radość swoim Ulubieńcom, zerknijcie w zakładkę z datami urodzin i imienin Starszaków, albo spontanicznie, dzieląc się nadwyżką endorfin, tak po prostu wyślijcie im dobre słowo zupełnie bez okazji!

Tymczasem, kto żyw, biegnie teraz czekać na niegowską stronę w internetach, w nadziei na bogaty (Dyrekcja słyszy?) materiał dokumentalny uwieczniający ósmą edycję Robótki! Zabierzcie chusteczki! Zawsze się przydają! Do zobaczenia tam, czyli o tu: KLIK

Wasz Forever Komitet DezOrg 
– woźna Bebe i kaczka kierowniczka

3 komentarze:

red_sonia pisze...

Bez szanownego komitetu DezOrg nic by z tego nie było, obie umniejszacie swoją rolę ale i o Was się pamięta 😘😘♥️♥️😘😘

Mamelkowo pisze...

Wszystkiego najlepszego na Święta dla komitetu DezOrg oraz całego Niegowa:)))

Małgorzata B. pisze...

Serdeczności świąteczne Wam ślę 😘 😘🎄🎄🎅❤