16 lut 2018

❆❆❆ Robótka 2017 - Podsumowanie ❆❆❆Robótkowicze najmilejsi!
Nieuchronnie jak inflacja, podwyżka cen paliw, zima zaskakująca drogowców, klęska drużyny oposów na międzygatunkowych zawodach w pływaniu synchronicznym, czy ostatni odcinek serialu Klan (ach, nie! to akurat bardzo zły przykład) nadchodzi ten moment, gdy trzeba zakończyć Robótkę 2017....................................................................................................

... ale tylko i wyłącznie po to, by z niecierpliwością (czyż nie?) czekać na Robótkę 2018!

Bo możecie być pewni, że Dzieciaki-Starszaki już czekają, Dyrekcja i Opiekunowie nadal płaczą ze wzruszenia nad rozmachem ośmiu lat Robótkowej dobroci, a Woźna, chronicznie szlochając, właśnie czerpie papier na swój nowy kajecik – edycja 2018.

Niegów wyścielony jest puchem Waszych anielskich skrzydeł, strzępami kolorowych papierów, w które owinęliście niezliczone podarki oraz setkami kopert, z których wysypały się wszystkie Wasze dobre, najlepsze słowa de lux.

Dyrekcja skrzętnie to udokumentowała na filmie (KLIK!) i nie przyoszczędziła na materiale zdjęciowym (KLIK!, KLIK! i jeszcze KLIK!)


Tymczasem...
Robótkowicze, zbliżcie się no tu do ekranu! Poprawcie aureole! Strzepnijcie okruszki karnawałowych pączków ze swych skrzydeł! Woźno odziana w strój ludowy, przybież z atłasową poduszką, kontenerem goździków i wiadrem szpilek! Przodownicy dobroczynienia! Nadstawiajcie piersi! Nadeszła pora, by Komitet DezOrg spełnił wreszcie swoje wieloletnie pogróżki i rozdał każdemu po orderze! (Proszę nie chować się za pikselami!)

Odznaka do druku: TUTAJ
 
 Noście ten order dumnie w internetowej klapie lub wydrukujcie i powieście sobie na lodówce. Niech on Wam nieustannie przypomina, że gdzieś tam pod Warszawą jest cała góra radości i kopiec szczęścia Waszego imienia.

Komu mało dobroczynienia, kto się przyjemnie uzależnił, niechże pamięta, że Dzieciaki-Starszaki można* uszczęśliwiać przez cały rok. Z okazji (KLIK!) i bez okazji.
Woźna ma nawet koordynaty na kalendarz świąt niezwyczajnych, dzięki któremu możecie wysłać swojemu Ulubieńcowi kartkę z okazji Dnia Hutnika lub Dnia Niepodległości Paragwaju.

A my – kaczka-kierowniczka i woźna Bebe - będziemy tu czekać na Was za dziesięć miesięcy, bo serio, cóż to byłyby za święta, gdyby tak przy tym pustym, dodatkowym talerzu na wigilijnym stole nie usiadło naraz osiemdziesięciu Niegowiaków?
Imitacja!
Podróbka!
Duszy strutka!
Knot i gniot!

Robótkowicze, niech Wam się szczęście i radość mierzy w tym nowym roku w Reksio-jednostkach [mryg]

Wasz forever Komitet DezOrg
Bebe i kaczka


*a nawet trzeba
5 komentarzy:

red_sonia pisze...

Chlip chlip i do zobaczenia pod nowym sztandarem za 10 miesięcy czyli trochę dłużej niż w ciąży ;)

Budka pisze...

Serdecznie dziękuję za całą dezorganizację :) Hip, hip, hura!

Chuda pisze...

Już kolekcjonuję materiały plastyczne na Robótkę 2018 :-)

alElla pisze...

Klik dobry:)
A ja tu zajrzałam już w sprawie Robótki 2018.

Pozdrawiam serdecznie.

kasia warpas pisze...

AlElla ❤❤❤ pójdź no w me ramiona! Jak cudownie, że znowu z nami jesteś! Wracamy już w najbliższy czwartek 😘