Jedyna taka JEDYNKA

RODZINKA I

Męski gang. Kawalerowie zdecydowanie stacjonarni. Dla nich najlepszym relaksem są domowe pielesze. Uwielbiają gorące, pachnące kąpiele w pianie, bakalie, relaksacyjną muzykę na krążkach CD, zapachy męskich perfum lub dezodorantów, domowe ciasteczka popijane herbatą lub czekoladą. Rodzinkową Mamą jest w Jedynce Pani Basia, a wspomaga ją bardzo zgrany zespół Pań Opiekunek.  

Charakterystyka upodobań Kawalerów z Jedynki w "skarpetowej" ściądze poniżej.

Irek (46) – Najwierniejszy fan świątecznych kolęd z krążków CD. Dla Irka idealne będą skarpety w świąteczne motywy albo skarpety, które będą grzały mu stopy, gdy zasłucha się w dźwięki z radia lub odtwarzacza. Rozmiar stopy: 39.

Mirek (36) – Uwielbia wszelkie faktury i struktury. Materiały do miziania, głaskania, dotykania i przytulania. Dla Mirka wybierzcie skarpety z poliestrowego leoparda, ręcznie heklowane wełniane skarpety, skarpety we wszelkich barwach tęczy, skarpety z pluszu lub filcu, skarpety z piernika. Jednym słowem, skarpety aktywujące wszystkie zmysły. Rozmiar stopy: 41.

Grzesiek (35) - Fan bajek, baśni i świątecznych pierników. Piernikowa skarpeta albo skarpeta w pierniki byłaby znakomitym prezentem. Rozmiar stopy: 38.

Marcin (39) - Z zawodu profesjonalny śpioch, pilot oblatywacz sennej fazy REM. Uradują go wszelkie okołosenne przydasie: pidżama (rozmiar M/L), wełniane, grube skarpety, suchy termofor (worek pełen ziaren i lawendy do podgrzania w mikrofalówce). Mikołaj z nadwyżką gotówki mógłby nawet zasponsorować wielki worek do siedzenia wypchany kulkami styropianowymi, na którym Marcin mógłby drzemać sobie przed telewizorem. Rozmiar stopy: 35. 

Zdzisiek (49) - Nasz człowiek! Miłośnik tabliczek czekolady. Czekoladę mógłby jeść wagonami, a mimo to, żadna kaloria nie odkłada mu się w smukłym ciele. Jego przemiana materii jest szybsza niż wyścigowy chart. Nirwana Zdzisia to perfumeria, więc ideałem byłyby pachnące wodą kolońską skarpety. Zdzisiek wionąłby wtedy, dosłownie, od stóp do głów, bo na tors Zdziś nie szczędzi sobie dezodorantów. Rozmiar stopy: 36.

Seweryn (34) - Znany w Niegowie pod czułą ksywką Przystojniak z Brzuszkiem. To nie bodyshaming, bo Seweryn z tej ksywki jest wielce kontenty i obnosi ją z dumą. W konsumpcji węglowodanów jest równie nieustraszony jak jego kumpel Arek. Jeśli zatem będziecie robić zakupy w hurtowni cukierniczej to bierzcie wszystkiego po dwa! A jeśli zainwestujecie w skarpety to takie w pianki, w pralinki, w cukierki, w żelki, w całuski, w cukrowe laseczki, w wafelki i karmelki! Rozmiar stopy: 41.

Marcin J. (39) - Pierwszy raz w Robótce. Chłopak, który nie wstaje z łóżka i dla którego to łóżko jest całym wszechświatem. Ocieplijmy mu ten wszechświat najcieplejsza i najbardziej kolorową skarpetą. Inwestujcie w skarpety we wszystkich kolorach tęczy. Rozmiar stopy: 34.

Zdzisław K. (50) - Pierwszy raz w Robótce. Planetą i całym światem Zdzisia K. (nie mylić, ze Zdziśkiem od czekolady) jest łóżko. Świat od zawsze ogląda z pozycji horyzontalnej. Niech mu w tym świecie będzie ciepło w nogi i niech pokolorują mu ten świat najbardziej odjazdowe skarpety. Rozmiar stopy: 34.

Wiesiek (44) - Człowiek-ryba. Człowiek-płetwonurek. Wanna to jego naturalne środowisko. Dla Wieśka najłatwiej zorganizować nirwanę w drogerii. Pachnąca piana, żel do mycia o egzotycznym zapachu, kąpielowa bomba, która rozpuszcza się w waniennej toni, mydło w kolorze tęczy, gąbka do mycia, stado gumowych kaczuszek, by dotrzymywały towarzystwa Wiesiowi-Chudzinkowi. A może wodoodporne łazienkowe radyjko? Skarpety dla człowieka-ryby najlepiej z motywem morskim lub waniennym. Rozmiar stopy: 35

Marek (46) - Motyw przewodni tegorocznej Robótki jest dla Marka idealny, bo to gość, który pasjami, od zawsze, uwielbia odjazdowe skarpety i szalone kapcie. Wszystkie wzory i kolory dozwolone, a im bardziej kolorowo, rokokowo i barokowo tym lepiej. Dodatkowym hobby Marka są piłeczki do masażu lub piłeczki odstresowujące, które można sobie pougniatać w dłoniach. Rozmiar stopy: 35 (szerokie stopy!).

Janusz (59) - Chłopak z dodatkowym chromosomem. Utalentowany tancerz i dozgonny wielbiciel zegarków. Elegancka skarpeta w zegarki albo skarpeta z ABS-em dla tancerza na śliskim parkiecie będzie idealnym prezentem. Rozmiar stopy: 38 (bezuciskowe).

Rafał S. (25) - Fan chipsów i rodzynkowo-orzechowych bakalii. Wielkie wiadro prażynek lub popcornu też uraduje chłopaka. Skarpetki z motywem niezdrowych przekąsek będą tu jak znalazł. Rozmiar stopy: 40.

Rafał W. (29) - Autysta wierny swej pasji "odleci" na widok skarpety w latawce. Rozmiar stopy: 43.

Arek (34) - Co za gość! Na drugie imię ma "Węglowodan". Dla tego chłopaka nutella, konfitura, masło orzechowe, miód (najlepiej z lokalnej pasieki), dżem, marmolada, powidła (najlepiej domowe), landrynki, krówki, żelki, pierniczki, wafelki, galaretki, tartletki. A wszystko to polane syropem czekoladowym! I omaszczone kolorową, cukrową posypką. Prezentów dla Arka najlepiej szukać w hurtowni cukierniczej. A jeśli skarpety to wiadomo, w pączki, w precelki, w żelki, w krówki, w ciągutki, w galaretki, w muffiny, w lizaki, w eklerki i w cukierki. Niechaj słodycz otacza Arka, nomen omen, od stóp(!) do głów! Rozmiar stopy: 43.

5 komentarzy:

Kornelka pisze...

Dla Marcina(39)
szykują się skarpety ho ho ho 😘

Kaczka pisze...

Kornelko, f e n o m e n a l n i e! Komitet wygrzebuje sie z zasp sniegu i wznosi okrzyki na twoja czesc ploszac okoliczne wiewiorki :P

ana93 pisze...

Dla Zdzisia K. też się coś znajdzie!

Maciek_Kubek pisze...

kto jeszcze nie ma prezentów?

Bebe pisze...

Maćku w tylnym peletonie są:
Rodzinka 5: Agata
Rodzinka 6: Janek B., Tomasz Cz., Adam D. i Jarek

Może kogoś z nich wybierzesz?