Sensacyjna SIÓDEMKA

Rodzinka VII 

Kawalerowie bardzo oszczędni w słowach, ale bardzo ze sobą zaprzyjaźnieni. Dogadują się ze sobą świetnie. Ze świecą szukać drugiej takiej zgranej bandy. Chłopaki mają swoje często bardzo oryginalne pasje i zazwyczaj pozostają im wierni przez lata. Pełna charakterystyka w "skarpetkowej" ściądze poniżej.

Siódemką opiekuje się Pani Marysia z drużyną cud-miód Pań Opiekunek pełnych dobra i pomysłów.

Piotr D. (54) - Delikatny właściciel wrażliwego ciałka. Człowiek, który mógłby zamieszkać w wannie. Do wyjątkowo miękkich skarpet można mu dorzucić pianę, sól, kąpielowe bomby, kolorowe mydła, szałowe szampony, pachnące emulsje do ciała, olejki aromatyczne. Rozmiar stopy: 38.

Piotr G. (36) - Znany raczej jako Kotlecik. Niech was nie zmyli ta ksywka! Dla Piotrusia nie trzeba napadać na rzeźnika, ani skakać po sznycle do jatki. Kotlecik chciałby, żeby jego urodziny były codziennie, ostatecznie, żeby codziennie były czyjeś urodziny i żeby on je mógł obchodzić. Chłopak uwielbia te wszystkie urodzinowe parafernalia, serpentyny, konfetti, czapeczki, trąbki, girlandy, zdmuchiwanie świeczek. Dla Piotrusia skarpety z wątkiem urodzinowym. Rozmiar stopy: 40.

Mirek (47) - Uwielbia FOLKLOR! We wszelkich jego odmianach (Reymont ociera pozagrobową łzę wzruszenia!). Uradujcie Mirka folklorową kartka z życzeniami lub skarpetą w ludowy wzorek. Rozmiar stopy: 41.

Paweł K. (38) - Ksywka Kaczorek (tak adresujcie listy, by nie pomylić go z innymi Pawłami). Człowiek z charakterem i poczuciem humoru. Miłośnik fikuśnych okularów, zwłaszcza przeciwsłonecznych. Uwielbia kartki z dobrym słowem wyjętym spod serca, bo bardzo potrzebuje "swoich ludzi". Przy kupnie skarpetek dla Kaczorka myślcie o stylowym DJu z upodobaniem do koloru i śmiałych wzorów. A może znajdzie się też skarpeta w kaczorki! Rozmiar stopy: 41

Łukasz K. (29) - Debiutant Robótkowy. Samotny we własnym wszechświecie. Przyozdóbmy mu ten wszechświat girlandą skarpet. Rozmiar stopy: 38.

Krzyś M. (41) – Na drugie ma Elektryk. Dla Krzysia rajem są latarki, światełka, lampki, girlandy i lampiony. W sezonie okołoświątecznym Krzyś marzy o tym, by wszystko wokół niego było ozdobione choinkowymi lampkami. Świetlne girlandy napędzane bateryjką, które można porozwieszać nad łóżkiem albo zestaw kolorowych latarek będą dla niego znakomitym podarkiem. Wyślijcie Krzysiowi podświetlane skarpety! Rozmiar stopy: 39.

Tomek (55) – Kucharz, blendziarz i koktajler. Dla tego chłopaka kolorowe skarpety w sztućce, awokado, blendery i inne kulinaria! Rozmiar stopy: 41.

Łukasz Sz. (27) - Autysta, ma swój własny świat, ale do naszego też zagląda, głównie po małe piłeczki, najlepiej z grzechoczącym wnętrzem. Ciepłe, wełniane skarpety lub z nadrukiem w kółka będą znakomitym podarunkiem dla tego artysty-autysty. Rozmiar stopy: 40.

Jacek (45) - Dzięki Robótkowiczom zgromadził kolekcję pasków do spodni i nosi je do wszystkiego. Do dresu i do pidżamy. Dla Jacka skarpety… w paski! Rozmiar stopy: 42.

Jan Ś. (61) - Chociaż jest dorosłym gościem, wszystko czule zdrabnia. Zatem do eleganckich skarpeteczek we wzorek dla Janka wrzućcie kawkę capucinko, herbatniczki, cukiereczki, pierniczki albo herbatkę. Rozmiar stopy: 43.

Adam T. (60) - Każdy drobiazg z samolotem podrywa Adama do lotu. Idealną skarpetą będzie taka z samolotowym motywem. Rozmiar stopy: 42.

Krzysiek (64) - Robótkowy idol - Boże Narodzenie obchodzi bez przerwy! Po pierwsze: bo kto mu zabroni? A po drugie: bo przepada za choinkowymi ozdobami i skrupulatnie je sobie chomikuje. Mówią o nim "bomb(k)owy chłopak!" Ale Krzysiek nie jest wybredny, cieszą go wszelkie ozdoby i ozdóbki. Skarpety dla Krzysia, koniecznie ze świątecznym motywem, wtedy będzie miał przy sobie Boże Narodzenie przez cały rok. Rozmiar stopy: 37.

Roman (54) - Rodzinkowy wesołek i figlarz. Napędzają go słodycze, kruche ciasteczka i ogórki kiszone. Kocha słodycze nad życie! Skarpeta dla Wesołego Romka niech będzie równie rozrywkowa jak on sam. Rozmiar stopy: 36.

Paweł (47) - Meloman i kinoman! Dla Pawełka najlepsze będą ciepłe, odjazdowe, świąteczne skarpety na długie wieczory przed ekranem. Rozmiar stopy: 41.

17 komentarzy:

Martyna pisze...

Krzysiu! Kocham Boże Narodzenie tak jak Ty! Paczka już się robi :) a dla reszty szykujemy karteczki :)))

Kaczka pisze...

Martyno, medal z piernika za przodownictwo w Robotkowaniu!

Magda pisze...

Skarpety i różności do kąpieli dla Piotra D. zakupione. Pozdrawiam cudowny Komitet:)))

Kaczka pisze...

DezOrgi z Komitetu podrzucaja cie pod sufit! Z trampoliny, ktora Wozna wstawila sobie do living rumu! :P Wozno, rozpedzaj sie!

Agnieszka s. pisze...

W końcu Boże Narodzenie, to jak wiadomo urodziny, więc wybieram urodzinowego Piotra G. ❤️❤️❤️

MP pisze...

Moje folkowe serduszko już się cieszy, mam nadzieję, że Mirkowi podejdą kaszubskie klimaty :)

Do serduszka przytulamy też Łukasza K. i Krzysia M.

Bebe pisze...

Mirek odleci w kosmos na widok kaszubskich motywów przewodnich! Deszcz pierniczków dla Ciebie MP!

Bebe pisze...

Nie ma to jak przytulić do serca Kotlecika :) Agnieszka S. Komitet DezOrg obsypuje cię brokatem! Lśnij nam!

Bebe pisze...

Uwaga! Lecę!!!!

Martyna pisze...

Byłam dla Krzyśka po skarpety w Mikołaje i dorwałam jeszcze skarpety w samoloty dla Adama t! ❤️ 🛩

Kaczka pisze...

W s a m o l o t y!?! Kierowniczka omdlewa z zachwytu! Szacun, respekt, pierniczki!

Anonimowy pisze...

Gdyby nie moja wychowawczyni nigdy bym się o tym programie nie dowiedziała! W przyszłym roku spróbuję namówić rodziców do ponownej pomocy Starszakom. A w tym roku będą skarpety i kula do kąpieli (lub inna rzecz przydająca się w wannie) lecą pocztą wraz z kartką do Piotra D. :)

Kasia K. pisze...

Dla Pawła kinomaniaka szykują się skarpety i nie tylko one:)

Kaczka pisze...

Kiniminiu, i dla ciebie, i dla wychowawczyni, i dla rodzicow turla sie od nas podziekowanie. Jak sniegowa kula! Turla sie i po drodze sie powieksza! Delikatuszek Piotrus bedzie w siodmym lub siedemdziesiatym siodmym niebie!

Kaczka pisze...

Nikt nie powiedzial, ze skarpety musza byc wypelnione powietrzem! Mryg. Mryg. :P

Olga W. pisze...

Dla Łukasza Sz. właśnie pakuję cieplutkie skarpetki, które dosłownie zeszły z drutów, a w każdym oczku dużo uśmiechu i ciepłych myśli , nie ma kółek ale na kartce śnieżna kula :)Pozdrowienia dla Kierowniczki i Woźnej oczywiście gorące !!!

Kaczka pisze...

Olgo, niech ci ta milosc, usmiech i cieple mysli wplecione w oczka powroca w nowym roku. Bumerangiem najlepszosci. Razem z Wozna podrzucamy Cie pod sufity!