24 gru 2018

Na oparach wzruszenia....

Robótkowicze ulepieni z dobroci i szczodrości!

Generatorzy uśmiechów! Dystrybutorzy szczęśliwości! Rozdawcy Dobrych Słów!

Robótka trwa, to jasne, bez końca, a przynajmniej do Trzech Króli, ale Wy zatrzymajcie się na chwilę, wyhamujcie z wazą pełną barszczu, zastygnijcie nad blachą makowczyka, przysiądźcie na moment, nim uwolnicie karpia z wanny. Kaczka kierowniczka i Woźna Bebe stoją tu wzruszone i życzą Wam z całego serca Okołobożonarodzeniowych najlepszości.

Czniajcie te dodatkowe talerze na wigilijnych stołach. Przy Waszych stołach wszystkie puste miejsca zajęła już dawno dziewięćdziesiątka Starszaków z Niegowa! Znów ich przygarnęliście, znów wiedzą, że są ważni i wyjątkowi! Mają Przyjaciół! I ci przyjaciele, po raz dziewiąty, czynią im Święta lepszymi, piękniejszymi, wyjątkowymi!

To Wy! To Wasze słowa mają taką moc, że dają szczęście, niosą miłość i jeszcze dorzucają nadzieję!

Z górką, z posypką, po berecik!

Niechaj ta dobroć - rzecze kierowniczka - wróci do Was mnożona przez w s z y s t k i e farfocle brokatu zużytego do produkcji tegorocznych Robótkowych kartek! Niech Wasza szczodrość – dorzuca Woźna – też powróci zwielokrotniona i sypie się na Was jak igliwie z zeszłorocznych choinek.

I obyśmy tu za rok znów wrócili wszyscy w pełnym składzie na DZIESIĄTĄ EDYCJĘ ROBÓTKI!

7 komentarzy:

BasiaW pisze...

Cieszymy się razem z Wami:-) buziaki dla Wszystkich!

truscaafcowo, xdd pisze...

Kochamy Was za to co robicie. Wesołych świąt Bożego Narodzenia życzymy

operatorka pisze...

My tez Was kochamy!😘😘😘💓💓💓

Chuda pisze...

Kochamy Was Kaczko i Bebe, bo dzięki Wam już kolejny rok możemy robić to, co robimy w oparach rymów spod Częstochowy i w chmurze brokatu :-) Dla nas to też jest wielka przyjemność i frajda :-)

Martyna pisze...

Z niecierpliwością czekam na foto relacje.. juz przygotowalam sto paczek chusteczek na otarcie łez wzruszenia :).. na życzenia świąteczne juz za pozno. ale...! Wszytkiego najpiekniejszego w Nowym Roku! Niech Wam to dobro x10000000wroci! :*

alElla pisze...

Klik dobry:)
Niech żyje DOBRO! Dzielmy się nim także w nadchodzącym 2019 roku.

Pozdrawiam serdecznie.

jotka pisze...

Niechaj dziesiąta będzie niezwykła!