24 gru 2021

Robótkowiczom 2021

 

Robótkowicze najmilejsi, Seryjni Dobroczyńcy i Rozsiewacze Szczęśliwości,

Powiedzieć, że jesteście jedyni, wyjątkowi i doskonali to jak nic nie powiedzieć! Patrzcie! 
Starszaków znów zasypało Waszą dobrocią po antenki berecików. Niegowska Listonoszka leczy zakwasy, Dyrekcja łka ze wzruszenia, Opiekunowie przecierają oczy z niedowierzania, a Starszaki niecierpliwie krążą po obiekcie śladem paczek, czekając na wielkie otwieranie. Wszystkich Waszych Ulubieńców powyrywa z kapci, gdy wreszcie zobaczą, co jest w środku, łuna radości nad Niegowem, na bank, zaniepokoi ochotniczą straż pożarną, a sejsmografy w Chinach drgną, gdy Szalony Marcin ze szczęścia wykona kolejne salto mortale. Dyrekcja obiecuje, że będzie rejestrować te zjawiska nadprzyrodzone. Szykujcie chusteczki! Monitorujcie stronę Niegowiaków.

Tymczasem Komitet Dezorganizacyjny udziela Wam dyspensy od wszelkich robót okołoświątecznych. Wy już zrobiliście Święta. W tych zawiłych i niełatwych czasach dostrzegliście najsłabszych. To kwintesencja Bożego Narodzenia. Każdemu z Was kierowniczka, sama chlipiąc ze wzruszenia, przypina do piersi Medal Zasłużonego Robótkowicza i wręcza talon na zasłużony odpoczynek.


Niech Wam to dobro niezwłocznie wróci w takim rozmiarze i formacie, jakiego potrzebujecie.

Bądźcie zdrowi i bezpieczni!

Euforycznie Wasz,

Komitet DezOrg

5 komentarzy:

Krysia pisze...

Dziekujemy kierowniczce ale bez kierowniczki kierowniczej reki nie bylo by robotki. Zdrowia kierowniczce zyczymy.

BasiaW pisze...

Jesteś wspaniała Kierowniczko.

Kamila Simon pisze...

Dziękujemy serdecznie za wirtualne medale i za fantastyczną akcję!! :-) Przesyłam gorące pozdrowienia w imieniu uczniów z Rady Samorządu Uczniowskiego w ZKiW w Stężycy!

Anonimowy pisze...

Czy tylko ja nie mogę się doczekać Robótki w tym roku?

Anonimowy pisze...

Cieszymy się, że możemy pomóc!